Jak powiększyć sobie biust?

Piersi to coraz w zdecydowanej większości przypadków główne źródło kompleksów kobiet. Zbyt nieduży biust ma możliwość stanowić prawdziwy problem życiowy, który bardzo ciężko przeskoczyć. Na szczęście istnieje sporo metod, dzięki którym kobiety niezadowolone z rozmiaru lub kształtu własnego biustu, mogą go przekształcić i cieszyć się takimi rozmiarami, o jakich marzyły.

Łatwą, aczkolwiek najdroższą sposobnością powiększenia piersi są operacje plastyczne i wszczepienie implantów. Kilka kobiet jednak traktuję to jako ostateczność, ponieważ taka operacja, jak właściwie każdy zabieg chirurgiczny, wiąże się z ryzykiem, a również ewentualnymi komplikacjami już po wykonanym zabiegu. Na szczęście istnieją także metody mniej inwazyjne, przynoszące podobne efekty.

Na rynku farmaceutycznym dostępne są różnego typu preparaty w formie odżywek czy tabletek powiększających piersi. Jest to rozwiązanie cieszące się ostatnio bardzo dużą popularnością. Produktem godnym polecenia w tym przypadku są ze stuprocentową pewnością tabletki BreastFast.

Nasz ginekolog ma możliwość także zdecydować się na użycie kuracji hormonalnej. W znaczącej liczbie sytuacji jest bowiem tak, że niewielki biust nie wynika z uwarunkowań genetycznych, niemniej jednak z braku lub małej ilości hormonów. W ogromnej liczbie przypadków podawanymi hormonami jest stosowanie progesteronu, który jest typowo damskim hormonem. Jego niezbyt duże ilości mogą się w tej chwili przyczynić do niewielkich rozmiarów biustu. Ponadto, damski biust składa się w większości przypadków z tkanki tłuszczowej, dlatego w większości zdarza się tak, że przybywające kilogramy mogą sprawić, że nasz biust będzie większy.

Jeżeli nie chcemy jednak aż tak bardzo ingerować w nasze ciało czy gospodarkę hormonalną, dobrym wyjściem jest użycie „kuracji optycznej”. Dzięki biustonoszom rodzaju push-up czy wkładką dostosowanym do staników, można zdobyć efekty porównywalne do ingerencji skalpela. Też adekwatny dobór garderoby, głównie bluzek, może sprawić, że nasz biust będzie optycznie wydawał się większy. Warto zakładać topy i bluzki z marszczeniami czy falbankami umieszczonymi w okolicach biustu, gdyż to powoduje, że wydaje on się większy.

Natomiast jeżeli już chcemy ujędrnić nasz biust powinnaś przede wszystkim skupić się na zabiegach pielęgnacyjnych. Codzienne masaże wykonywane ruchami kolistymi pozwolą na podniesie i ujędrnienie piersi. Prócz tego wodne kuracje, w których wykorzystuje się naprzemienne ciepłą oraz dodatkowo zimną wodę. Dzięki zastosowaniu tej metody, ukrwienie w piersiach jest o kilka lepsze, są one bardziej jędrne oraz dodatkowo sprężyste.